Ana içeriğe geç

Hikâyemiz

Centrum olarak kökenlerimizdeki bilimle, insanların sağlık ve iyi yaşam gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olan takviyeler oluşturmak için araştırmalardan elde edilen verilerden yararlanmaya devam ediyoruz. Hepimiz daha iyi olmak isteriz. Centrum yardımcı olabilir.

Sebze kasası taşıyan bir kadın

Centrum kimdir?

Centrum onlarca yılı insan vücudunu dinlemek ve daha iyi olması için nelere ihtiyacı olduğunu öğrenmek için harcamıştır. Vücudunuzla uyum içinde çalışan beslenme ürünleri tasarlıyoruz ve vücudun kendine özgü gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Centrum’un Misyonu

Sağlık ürünleri alanı büyümeye devam ettikçe, sizin için en iyinin ne olduğunu bulmak zor olabilir. Beslenme üzerine onlarca yıllık uzmanlığı temel alan misyonumuz, sağlıklı yaşama giden yolu daha kolay hâle getirmek için denenmiş ve güvenilir ürünlerle bu konudaki kuşkuları azaltmaya yardımcı olmaktır. Çünkü kendinizi içten iyi hissettiğinizde, daha sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşayabileceğinize inanıyoruz.

Meditasyon yapan bir kadın
Yeşil yapraklı bitki

Nasıl Başladık

Centrum, 1950’li yıllarda New York’un Pearl River bölgesinde yer alan Lederle Laboratuvarlarında görev yapan Dr. Leon Ellenbogen’in kanser araştırmalarından doğdu.

Günümüzde Biz Kimiz

İlk Centrum multivitamin 1978 yılında piyasaya sürüldü. O günden bu yana markamız büyüdü. Arkasında 40 yıllık bilim olan Centrum, artık doktorlar ve eczacılar tarafından önerilen 1 numaralı multivitamin markası.

İnovasyon Geleneği

Centrum her zaman güçlü bir inovasyon geleneğine sahip olmuştur. “A’dan Z’ye Eksiksiz” sloganıyla piyasaya sürülen marka, beta-karoten, lutein ve likopen gibi önemli besin maddelerini içeren ilk büyük marka olmuştur. Centrum Advance 50 +, 50 yaş ve üzeri insanların beslenme gereksinimleri ile ilgili bilimsel ilerlemeler temel alınarak tasarlanmıştır. Centrum, yenilikler üretmeye ve markanın temellerini oluşturan araştırma mirasını ve lider konumunu geliştirmeye devam etmektedir.

Centrum’un dünya genelindeki innovasyon geleneğini keşfedin.