Çocuklarla birlikte mutlu bir aile
Çocuklarla birlikte mutlu bir aile

Centrum'un Felsefesi

Takviye edici gıda konusunda onlarca yıllık uzmanlık

Kurucumuz Dr. Ellenbogen'in insanlara mümkün olan besin desteğini sağlamak konusundaki motivasyonu, Centrum markasının merkezinde yer alır. İlk "A-Zinc" formülü geliştirildiğinden beri, besin bilimi açısından büyük önem taşıyan ve dikkalice seçilen mikrobesinlerle beslenme sistemimizi destekleyerek vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılamak için olmazsa olmaz besinleri sağlamamıza yardımcı olan pek çok formül geliştirildi. Ürünlerimizde her zaman en yüksek kalite standartlarını karşılıyor ve kullanıyoruz.

Centrum ile hayatı %100 yaşamak senin elinde!

Gün boyu hepimiz işe, okula, eve, spora, alışverişe gitmek, kısacası hayata yetişmek için hiç durmadan koşuşturuyoruz. Peki bu koşuşturmanın ve yüksek temponun içinde istediğimiz her şeyi gerçekleştirebilmek için ihtiyacımız olan enerjiyi nasıl koruyoruz?

İşte Centrum siz hayatı %100 yaşarken her zaman yanınızda olarak en iyi besin desteğini sunmak için geliştirildi.

Centrum olarak dengeli ve çeşitli beslenme ihtiyaçlarınıza uygun takviye edici gıdaları sunmak için her gün çalışıyoruz. Her bir Centrum formülünü geliştirirken uyguladığımız kalite ilkelerimizden ise hiçbir zaman vazgeçmiyoruz. Uzmanlık, kararlılık ve yüksek hassasiyetle geliştirilen ürünlerimizle hayatı %100 yaşamanın keyfini çıkarın!

Neden “Hayatı %100 Yaşa” diyoruz?

Centrum olarak dengeli ve çeşitli beslenme ihtiyaçlarınıza uygun takviye edici gıdaları sunmak için her gün çalışıyoruz. Her bir Centrum formülünü geliştirirken uyguladığımız ana kalite ilkelerimizden vazgeçmiyoruz: uzmanlık, kararlılık ve yüksek hassasiyet.

Yüksek kaliteli içerikler, Centrum formülünün her zaman merkezinde bulunur. Eskiden beri süregelen geleneğimizin yanında, Centrum'da gerçekleştirdiğimiz araştırmalar, her zaman besin biliminin son bulgularını temel almaktadır. Her durumda, Centrum'daki uzmanlarımızın en büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü bileşenler odak noktasında yer alır. Centrum, takviye edici gıdaları için yeni ürün formülasyonlarına ilham verecek etkili bileşen ve içerikleri aramaya hız kesmeden devam eder. Bu aşamada ise aynı anda hem akıllı hem saygılı hem de inovatif bir deneme yaklaşımını benimser.

Güvenebileceğiniz kalite

Ürünlerimizin, şirketimiz tarafından belirlenen yüksek kalite standartlarını sağladığını güvence altına almak için, yalnızca gıda güvenliği yasalarına uygun hareket etmekle kalmıyor, aynı zamanda şirket olarak belirlediğimiz iç prensiplerimize de sıkı sıkıya bağlı kalıyoruz.

  Burada hiçbir şey şansa bırakılmaz. Mevcut durumumuzu her zaman yeniden değerlendirmeye devam ediyoruz.

  • Kalite ve güvenlik, her zaman Centrum'un yol gösterici ilkelerinden ikisi olmuştur.
  • Tüm Centrum ürünleri, üretim sürecinde son derece titiz analizlerden ve kalite kontrollerinden geçmektedir.
  • Hammaddeler çeşitli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.
  • Kullandığımız tüm hammaddeler yalnızca sertifikalı ve dikkatli değerlendirmelerden başarıyla geçmiş tedarikçiler tarafından sağlanmaktadır.
  • Centrum'un tedarikçileri düzenli olarak denetimlere ve incelemelere tabi tutulur.
  • Her Centrum ürünün eczanelere gönderilmeden önce bu kalite testlerinden başarıyla geçmesi gerekmektedir.

  Bir inovasyon geleneği

  Devamlı olarak inovasyon yapma azmiyle çalışan Centrum'daki uzmanlar, mikrobesinlerin geliştirilmesi ve tedarik edilmesinde büyük gelişmelere imza atmak amacıyla uzun dönemli iş ortaklarından oluşan seçili bir ekip ile çalışır.

  İdeal bir formül üretmek ve sonuçların yüksek beklentilerimizi karşıladığını güvence altına almak için her bileşenin titiz kalite standartlarına göre değerlendirilmesi ve seçilmesi gerekir. Tüm bunlar bizim birçok alanda uzman olmamızı gerektirir ve tüm Centrum formüllerinin de temelini oluşturur. Uzmanlarımız uygulama alanına bağlı olarak gerekli mikrobesinleri (vitamin, mineral, eser elementler) seçerken en güncel bilimsel bulguları göz önünde bulundurur. Aralarından seçim yapılması gereken yaklaşık 29 temel besin maddesi varken, birçok kararın dikkatlice verilmesi gerekir. Uzmanlarımız, hangi bileşenin en uygun formülü oluşturacağını bulmak için titiz araştırmalar yapar.